veľkoobchod a maloobchod Secoop - Predajca tonerov a etiketovacích klieští kancelárskej techniky

Kompatibilné tonery, etiketovacie kliešte a splintovacie kliešte pre Vašu firmu

Etiketovací kleště

Etiketovací kleště se používají k vytištění textů na malé samolepící etikety - cenovky, které se poté přenesou na zboží.

Etiketovací kleště používají mechanický pohyb. Kleště mají výměnné součásti - barvící váleček a etikety ( spotřební materiál ).

Kleště se rozlišují na jednořádkové a dvouřádkové. Důležitým faktorem u kleští je i seznam znaků, čísel, abecedy, případně kombinací čísel, znaků a abecedy, které lze na uvádět na etiketě.

Etikety se dodávají v několika velikostech, jsou stočeny na kotouči, který se vkládá do etiketovacích kleští. Při výběru si vždy zjistěte velikost etiket do Vašich etiketovacích kleští.

Barvicí válečky se vkládají do etiketovacích kleští a bývají několika velikostí. Vždy vybírejte válečky podle typu a modelu Vašich etiketovacích kleští.

Etiketovací kleště využijete v každém obchodě nebo skladě, kde potřebujete označit produkty cenovkou, evidenčním kódem, názvem zboží, Vaší firmou a pod.

V našem obchodě nabízíme originální etiketovací kleště značek BLITZ, JOLLY a MOTEX. Dodáváme také příslušenství jako jsou barvící válečky a etikety.František Šetina - SECOOP
Lipnická 36, 75361 Hranice - Drahotuše.
Czech republic
Tel. +420 608 70 74 74

tomindo © 2016, systém TomShop 2.8
Späťné odkazy