Secoop - Predajca tonerov a etiketovacích klieští

Kompatibilné tonery, etiketovacie kliešte a splintovacie kliešte pre Vašu firmu


Etiketovacie klieště

Etiketovacie kliešte sa používajú na vytlačenie textov na malé samolepiace etikety - cenovky, ktoré sa potom prenesú na tovar.

Etiketovacie kliešte používajú mechanický pohyb. Kliešte majú výmenné súčasti - farbiaci valček a etikety (spotrebný materiál).

Kliešte sa rozlišujú na jednoriadkové a dvojriadkové. Dôležitým faktorom u klieští je aj zoznam znakov, čísel, abecedy, prípadne kombináciou čísel, znakov a abecedy, ktoré možno na uvádzať na etikete.

Etikety sa dodávajú v niekoľkých veľkostiach, sú stočené na kotúči, ktorý sa vkladá do etiketovacích klieští. Pri výbere si vždy zistite veľkosť etikiet do Vašich etiketovacích klieští.

Farbiace valčeky sa vkladajú do etiketovacích klieští a bývajú niekoľkých veľkostí. Vždy vyberajte valčeky podľa typu a modelu Vašich etiketovacích klieští.

Etiketovacie kliešte využijete v každom obchode alebo sklade, kde potrebujete označiť produkty cenovkou, evidenčným kódom, názvom tovaru, Vašou firmou a pod.

V našom obchode ponúkame originálne etiketovacie kliešte značiek UNO, JOLLY a MOTEX. Dodávame tiež príslušenstvo ako sú farbiace valčeky a etikety i pre značku Blitz.František Šetina - SECOOP
Lipnická 36, 75361 Hranice - Drahotuše.
Czech republic
Tel. +420 608 70 74 74

tomindo © 2016, systém TomShop 2.8
Späťné odkazy