Secoop - Predajca tonerov a etiketovacích klieští

Kompatibilné tonery, etiketovacie kliešte a splintovacie kliešte pre Vašu firmu


TOWA

Řadit výpis . Počet řádků na stránce tovar skladom

Aplikační kleště TOWA APF-100

Aplikátor etiket TOWA díky inovativnímu ručnímu snímači umístěnému na přední straně aplikátoru umožňuje aplikovat štítky s velmi malými rozměry a nepravidelnými tvary. Zastavení je automatické a nastane, jakmile snímač rozpozná mezeru mezi jednotlivými štítky. Aplikátor má minimální šířku štítku: 20 mm, maximální šířku 30 mm vnější průměr válce 100 mm a mezera: 2-3 mm.

123,60
tovar skladom
Aplikační kleště TOWA APF-60

Určen k ruční aplikaci předtištěných samolepících etiket v rolích. Není nutná jakékoliv perforace či otvory ve spodním vodícím silikonovém papíru. Délku etikety snímá mechanický senzor. Žádný jiný typ běžného aplikátoru neumožňuje tak přesnou a správnou aplikaci samolepících etiket. Aplikátor má nastavitelné čidlo pro přesnou polohu nastavení vůči nepravidelnému okraji etikety. Mechanický senzor je propojen se systémem posunu vodícího papíru. Automaticky se zastaví na začátku další etikety. Rozpozná různou nalepovací délku etiket. Při vložení nové role etiket není třeba jeho manuální nastavení. Speciální varianta pro etikety nepravoúhlých tvarů !! (ovály, kosočtverce, kolečka, hvězdy aj.)

112,31
tovar skladom
Aplikační kleště TOWA APN 60

Aplikační kleště TOWA slouží pro ruční nanášení samolepicích etiket. Snadná a rychlá aplikace etiket z rolí.Zjednodušují a urychlují označování zboží etiketami. Mechanický senzor rozpozná různou nalepovací délku etiket, tudíž při vložení nové role etiket není třeba jeho manuální nastavení.

75,35
tovar skladom

František Šetina - SECOOP
Lipnická 36, 75361 Hranice - Drahotuše.
Czech republic
Tel. +420 608 70 74 74

tomindo © 2016, systém TomShop 2.8
Späťné odkazy